Berk Hayvancılık
 
Berktrans Cattle Transport Company özel canlı hayvan taşıma araçları ile küçükbaş ve büyükbaş canlı hayvan taşımacılığına ve ithalatına odaklanmıştır. Ukrayna'dan ithal ettiğimiz yüksek doğurganlık özellikleriyle en önemi koyun ırkları arasında olan Romanov koyun ve kuzularının satışı ile ülkemizde küçükbaş hayvancılığı daha verimli hale getirmeyi hedefliyoruz.
ROMANOV
Ortalama yapağı gömleği ağırlığı 4.5 kg olup ergin canlı ağırlık erkeklerde 55-80 kg civarındadır.Bacakları vücutlarına göre biraz kısadır.
MERİNOS
Merinos, İspanya'da geliştirilen beyaz ve ince yapağılı koyun soyudur. İyi kalitede ve fazla miktarda yapağı veren bir koyun ırkıdır.
DORPER
Dorper koyunu, İngiliz dorsethorn koyunu ile Somali’de yetiştirilen persian blackhead koyunu melezlemesinden oluşmuş koyun ırkıdır.

Canlı Hayvan
Taşımacılığı

Berk Hayvancılık özel bir taşıma olan canlı hayvan taşımacılığı yaparak uzman ekibi ve tedarikçileri ile profesyonel çözümler sunuyor.

Uluslararası Canlı Hayvan
Taşımacılığı

Berktrans Cattle Transport Company özel canlı hayvan taşıma araçları ile küçükbaş ve büyükbaş canlı hayvan taşımacılığına ve ithalatına odaklanmıştır.

Bize
Ulaşın

Adres: İnönü Mah. Orkide Sk. Aktaş Apartmanı No: 13 Daire: 13 Kayışdağı/İSTANBUL
GSM: 0 532 417 6956 - 0532 794 2896
Telefon: 00380 93 893 9623

Pro WEB